5Gb/s USB 3.0 машки да машки Порта кабел USB3.0 Типот СУМ да СУМ Конвертор-кабел 0.3 0.6 m m 1m 1.5 м 3m 5m

5Gb/s USB 3.0 машки да машки Порта кабел USB3.0 Типот СУМ да СУМ Конвертор-кабел 0.3 0.6 m m 1m 1.5 м 3m 5m

DEN 251.00
-5 %
DEN 264.00

Тековен


Спецификации :
1. Жица спецификации : 2725 (28 AWG / 1 p + D + AL + M) * 2 + 28 AWG / 1 p + AWG 24 / 2 c + AL + Г + Б (AL - MG) 0.12/6/16 OD = 6.0 mm
2. Боја : сина
4. Материјал : Висока чистота кислород-free) бакарна + PVC (заштита на животната средина)
5. Должина : 0.3 0.6 m m 1 м 3 м 5m
6. Машки Порта за Машки Порта
Карактеристики
1. супер брзина до 5 Gbps 10× побрз од USB 2.0 Верзија
2, Компатибилен со USB 1.0, 1.1, 2.0 и 3.0
3, Поддршка plug and play, поддршка топла приклучок
4. Поддршка за двонасочен пренос на податоци во исто време
5,ПВЦ над калапи за да се обезбеди живот на грешки префрлување на податоци.
6,Двојно оклопна во голема мера може да се намали на електромагнетни и радио пречки и да се обезбеди сигурен пренос на податоци.
Пакет содржина
USB3.0 СУМ да СУМ порта кабел x1


Останатите карактеристики

Должина на кабел:
30cm, 60cm, 1m, 1.5 м, 3m, 5m
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
IOCREST
Тип:
USB Кабли
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
USB3-PM-PM
Функција:
USB3.0 машки да машки
is_customized:
Yes

Слични понуди