Новороденото Бебе Момче Девојка Капчиња Слон Шапка Пелена Поставите Плетени Бебе Бебе Слика Реквизити Капчиња БЕБЕТО Животно Костим WLS-15002

Новороденото Бебе Момче Девојка Капчиња Слон Шапка Пелена Поставите Плетени Бебе Бебе Слика Реквизити Капчиња

DEN 140.00
-36 %
DEN 218.88

Тековен

Големи нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не се опфатени со ова правило. Тоа трае 10 до 40 работни дена пристигна на вашата локација .Но, можеме да notguarantee нема даночни давачки, како што е, зависи од нашето земјата политика. Имајте на ум дека од 48 часа испраќање правило е применливо за продажба на мало наредби само .Обично ние брод од страна на Aliexpress превозот или Кина пост . Ние и ветуваме дека ќе испраќање објекти под примерок нарачки на Ali Express во рок од 24-72 часа (со исклучок на празници) по потврдата на купувачот за плаќање на нарачката. Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека причина нашата цена е толку конкурентна, ние се надеваме дека вашата врати превозот
надомест што е помалку од$10. Ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми.Нашата компанија не houlder било давачки indestination земји.
15 Дена Бесплатна Се Врати Превозот
1. Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас. Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек.Ние обично се направи стоката како `дар` `примерок'on комерцијална фактура и ние се обидува да ви помогне да се минимизираат било GST или V.
Кога условите за тврдат дека се исполнети, може да се врати ставки за да нашата компанија
без трошоци. Ви благодариме. ние ќе се одговори во рок од 12-24 часа . Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас и за
исто така ни остави 5 ѕвезди оценка. ние брод од страна на EMS со совршен попуст.
4 ве Молиме контактирајте со нас пред испраќањето на стоката назад со е-мејл или на интернет услугата, и
ние може да ви понуди детални врати processures и бидете сигурни дека сето тоа оди непречено.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Moeble
Материјал:
Памук,Акрилик
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
WLS-15002
Рака Тип:
Опремени
Одделот За Името:
Бебето
Материјал:
Памук Мешавини
Име:
капчиња бебе фотографија реквизити
боја:
сива како слика
Големина:
free size, for 0-6 months babies

Слични понуди