2 Копчиња Замена Модифицирани Флип Виткање Далечинскиот Клуч Случај Школка За Тојота Нови Vios Yaris Highlander Фоб Копче Маска

2 Копчиња Замена Модифицирани Флип Виткање Далечинскиот Клуч Случај Школка За Тојота Нови Vios Yaris Highlander

DEN 842.00
-10 %
DEN 936.00

Тековен


2 Копчиња Замена Модифицирани Флип Виткање Далечинскиот Клуч Случај Школка За Тојота Нови Vios Yaris Highlander Фоб Копче Маска
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена


Останатите карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
A2016051780
Прилагодување:
Yes
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Осветленост Дел Број:
A2016051780
Другиот Дел Број:
A2016051780
R/C Функција:
Со
Бренд Име:
Tuyuet
Тип:
2 Копчиња Модифицирани Флип Далечинскиот Клуч школка За Toyota Yaris Vios

Слични понуди