Нови 316L Tianium Цветни Ливчиња Clicker Носот Обрачот Носот Прстени Тело Пирсинг Накит Лажни Септумот Не Пирсинг Закачалка

Нови 316L Tianium Цветни Ливчиња Clicker Носот Обрачот Носот Прстени Тело Пирсинг Накит Лажни Септумот Не Пирсинг

DEN 115.00
-20 %
DEN 143.52

Тековен


Нова Мода 316 L Хируршки Челик Циркон лажни септумот / За Жени Тело Клип Обрачот лажен нос прстен Piercin
Добредојдовте на нашата продавница :
Опис на производот
Прстен Бои : Multim
Прстен големина : мини прстен
Пакување : 2pc/set и Меур торба бои
Занаети : Телото уметност
Тежина : Околу 8 G
Материјал : Еко-Пријателски
Синџир Материјал : Нерѓосувачки челик
Препорачуваме :
Фото Галерија
Покажуваат резултатите
Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќна shiopping


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
AX2016031801
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Бренд Име:
xuben
Употреба:
Стомакот Синџири
Материјал:
кристално
боја:
микс Мулти
Стил:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Парична казна или Моден:
Нерѓосувачки челик
Пол:
Унисекс
ОБЛИКОТ:
Растенијата
Тип На Објект:
синџир
Занает:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Големина:
Мини

Слични понуди