Висок квалитет 10PCS 10*36*10.5 мм пластични топката имајќи CNC МАШИНА

Висок квалитет 10PCS 10*36*10.5 мм пластични топката имајќи CNC МАШИНА

DEN 768.00

Тековен

html
Смисла на Логистичка
Ние прифаќаме Logictic на DHL/EMS/Кина Пост Воздух Mail/ Хонгконг Пост Воздух Mail/ Сингапур Пост/ epacket!
Услови за користење на услугите
Испорака : Кога ќе се intersted во објектот, ве молиме изберете превозот метод и да платат за објект вклучувајќи го и превозот надомест. Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние нема да наплата на превозот обвиненија ако одбиени пратки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние ќе ви даде повеќе попуст или повеќе побрзо превозот. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Начин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк : help.
Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Опис На Производот :
Ролери Големина : ID=10мм, OD=36mm, width=10.
Pls контактирајте со нас ако сакате да го направите голема цел. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.


Останатите карактеристики

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
R1036-10.5
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Топката
Печати Тип:
ZZ
Број на Ред:
Единствен ред
Структура:
Длабоко Жлебот
Создаден Големина:
10мм
Надворешен дијаметар:
36mm
Број На Модел На:
R1036-10.5

Слични понуди