година топла ЕЛЕКТРИЧНИ здравје душек убавина перница jade загрева душек 0.5x1.5M природни загрева троседот перница 50cmX150cm

година топла ЕЛЕКТРИЧНИ здравје душек убавина перница jade загрева душек 0.5x1.5M природни загрева троседот

DEN 8592.00
-50 %
DEN 17184.00

Тековен

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ви благодариме !
. По употреба,исклучување на контрола на температурата хируршка постапка, а потоа повлечете го приклучокот.Отворете го термостат хируршка постапка, во собата ти бара на температура, за germainum камен терапија.Температурата контролер и греење тело ocnnecting штекер. по парче : Околу 7 килограми Производ прикажани : Стил 1 Стил Стил 2 3 4 Стил Стил 5 Стил 6 Стил 7 Стил 8 Стил 9 Стил 10 Како да се користи Масажа Душек :
1 . Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак. Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас, ние ќе испорака тоа од начинот на кој можете да изберете.
2016 година топла ЕЛЕКТРИЧНИ здравје душек убавина перница jade загрева душек 0. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.
Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или ни е-мејл. 7, Ослободување далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization 8, Преносни и издржливи. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 50cm X150cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N.


Останатите карактеристики

Стандарден Напон:
220v
боја:
Стилот 1, Style 2, Стил 3, Style4, Стил 5, Стил 6, Стил 7, Стил 8, Стил 9, 10 Стил
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-362
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
About 7KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
50cmX150cm

Слични понуди