1000pcs Антички Бронза bowknot Бакар Earplugs,earmuffs studs камео,обетки база поставување студ додатоци

1000pcs Антички Бронза bowknot Бакар Earplugs,earmuffs studs камео,обетки база поставување студ додатоци

DEN 561.00
-10 %
DEN 623.52

Тековен

-9.89 /торба -12.59 /торба -14.39 /торба -22.49 /торба -53.67 /торба -13.49 /торба -7.12 /торба торба


Останатите карактеристики

Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Круг
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Слични понуди