Време Е За Вино Цитат Decals - Вино И Hourglass Ѕид Уметност Оркестарот Подарок За Вино Работам Налепница Дома Декорација

Време Е За Вино Цитат Decals - Вино И Hourglass Ѕид Уметност Оркестарот Подарок За Вино Работам Налепница Дома

DEN 231.00
-18 %
DEN 282.24

Тековен


Детален Опис
Ве молиме да ми кажете ја Бојата ____? (Сите Ѕид Налепници имаат 40 бои да се избере ве Молиме да ни кажете боја ви треба!)
Мали Димензии : 32 см (w) x 36 cm (h)
Средна Големина : 44 xm (w) х 48 см (h)
Големи Димензии : 65 cm (w) x 72 см (h) ( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби ) 1 инч = 2.54 см Тежина : Околу 200-400g Обичај прави : Да
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал,
плакарот, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди


Останатите карактеристики

боја:
Сина(H615), Сива(H627), Грин(H619), Розе(H611), Виолетова(H630), Црвена(H608), Бела(H601), H604, Боја Картичка, Портокалова(H606)
Големина:
Medium 44 x 48 cm, Small 32 x 36 cm, Large 65 x 72 cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
TX-
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Слични понуди