6 Обрасци Топла Личност Жените маици Мода S 3xl Сина Животно Љубителите на Тес 3D Печатење Секојдневен Лабава плус големина Блузи

6 Обрасци Топла Личност Жените маици Мода S 3xl Сина Животно Љубителите на Тес 3D Печатење Секојдневен Лабава

DEN 528.00
-12 %
DEN 600.00

Тековен

За пад на превозот, ние може да се испрати на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
(2)Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека оригиналната состојба на врати стоката.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.6 Обрасци Топла Личност Жените маици Мода S 3xl Сина Животно Љубителите на Тес 3 D Печатење Секојдневен Лабава плус големина Блузи
Име : Унисекс Т Кошули
Големина : S,M, L,XL, 2 XL,3 XL
Сезона : летни, Пролет
Време на испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена.Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Ако не ги задоволи нашите производи, слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да solove проблеми за вас. Боја разлика : Различни тип на компјутерите може да се покаже малку боја разлики. Големина на табелата е референца.
Испорака Гарантира : Целосна наплата ако не ја добиете вашата цел во 60 дена Врати&Наплата : Да
Напомена :
1.
(3)Ако пакетот не пристигнат на време, ве молиме почекајте некои повеќе денови или контактирајте со нас да се прошири на времето, не го стави спорот директно.
(4) Испорака :
5.
(2)Изразат компанија може да трае повеќе денови(за 3-4 дена) отколку на испраќаме, па понекогаш следење на број може да се проследи 1-3 дена подоцна.
(1)Ако било кој квалитет на проблеми поврзани со наплата, пари ќе бидат вратени кога ќе се врати стоката во рок од 7 дена по приемот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ЛСД
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Големина:
S,M, L,XL, 2XL,3XL
боја:
сина, розова,
Детална Шема:
Alpaca, коњ,Делфинот
Сезоната:
Лето, есен, Пролет
џеб:
NO
Дебелина:
Средината
Пад на превозот:
Yes
еластичен:
Yes

Слични понуди