(100Pcs/многу) CD4011 4011 QUAD 2-ВНЕСУВАЊЕ NAND ПОРТАТА IC CD4011BE НАТОПИ електронски коло засилувач

(100Pcs/многу) CD4011 4011 QUAD 2-ВНЕСУВАЊЕ NAND ПОРТАТА IC CD4011BE НАТОПИ електронски коло засилувач

DEN 367.20

Тековен


Бесплатен превозот 10 PCS/МНОГУ CD4011 4011 QUAD 2-ВНЕСУВАЊЕ NAND ПОРТАТА IC CD4011 BE
DS18 B20
LM358
AMS1117-3.3
ATMEGA328 P
2 N2222
ATTINY13 A
LM358 N
IR2153 P
BC547+BC557
LM324
VIPER22 A
MB6 S
74 HC595 D
SS24
ATMEGA8
MC34063 A
ATTINY13 A
ATMEGA16 A
10 A10
NE5532 P
TL494
BD139+BD140
LM358
VIPER12 A
ATTINY2313 A
IRF3205 N
PIC16 F628 A
CD4011 BE
ATMEGA32 A
LNK304 PN
ICL7106 CM44
ATMEGA8 A
PC817 C
ATTINY85
VIPer22 A
LM35 DZ
ULN2803 APG
TL431 A
KA3525
TDA2003 AV


Останатите карактеристики

Бренд Име:
HUABAN
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
CD4011

Слични понуди

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F
  • Обновено

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F

71.04 DEN 68.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот Нарачки обра

W9812G6JH-6 TSOP
  • Обновено

W9812G6JH-6 TSOP

162.24 DEN 154.00

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние