KKWEZVA 1pc 60mm 10g Риболов Намамат зима Мраз Риболов Тешко Мамка Minnow Pesca Isca Вештачки Мамки Crankbait Swimbait 190

KKWEZVA 1pc 60mm 10g Риболов Намамат зима Мраз Риболов Тешко Мамка Minnow Pesca Isca Вештачки Мамки Crankbait

DEN 89.00
-38 %
DEN 144.00

Тековен


1pc 60mm 10g Риболов Намамат зима Мраз Риболов Тешко Мамка Minnow Pesca се Справи со Isca


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Интегрирани Мамка
Број На Модел На:
190
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
KKWEZVA

Слични понуди