Напад на Титан 1 Постери Јапонски Аниме Бела Обложена Хартија за Печатење Јасна Слика Livingroom Спалната соба Бар Бренд Home Art

Напад на Титан 1 Постери Јапонски Аниме Бела Обложена Хартија за Печатење Јасна Слика Livingroom Спалната соба

DEN 84.00
-37 %
DEN 134.40

Тековен


Добредојдовте на Homtopia Продавница !
Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ
1.Материјал : 180g бела обложена хартија 22.68 g/еез(А3)
2.Процес : печатење (не е водоотпорен)
3.Shippment : Нема следење на информации ако одберете бесплатен превозот и обично тоа трае 1-2 месеци
Доколку постои потреба за следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост препорачана Пошта или Ali Express Стандард за Испорака
4.Големина : 16.5 инчен*11.8 инчен(42cm*30cm)&11.8 инчен*8.7 инчен(30cm*21cm).
Ве молиме да направите вашата нарачка адреса и примачот име точен, ви Благодариме!
Гаранција
Ако постери се распарчи или изгубени на патот , ние ќе наплата тебе или испраќање нови.
Ние сме manufracturer, поддршка на големо и пад продажба


Останатите карактеристики

Големина:
42cmX30cm, 30cmX21cm
Бренд Име:
home art
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
WCP020209
Материјал:
Хартија
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид

Слични понуди