3/8 BSP Машки Конец 0.8 MPa Месинг Воздушниот Компресор Безбедност Олеснување Вентил за Притисок Switch Pop-off Вентил за Ослободување Вентили

3/8 BSP Машки Конец 0.8 MPa Месинг Воздушниот Компресор Безбедност Олеснување Вентил за Притисок Switch Pop-off

DEN 93.60

Тековен


Материјал : Месинг
Притисок : 0.8 MPa (8 KG)
Тип на врска : 3/8 BSP Машки Навој
Се чувствуваат слободни да контакт со нас, или посетете ја нашата продавница.


Останатите карактеристики

Порт Големина:
3/8 bsp
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
3/8 0.8 MPa
Структура:
Намалување На Притисок
Температура на Медиумите:
Други
Притисок:
0.8 MPa
Standard or Nonstandard:
Други
Медиуми:
Други
моќност:
Други

Слични понуди