Liandlee За Мерцедес Бенц MB SLR 2003~2010 Автомобил Црна Кутија WiFi DVR Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер

Liandlee За Мерцедес Бенц MB SLR 2003~2010 Автомобил Црна Кутија WiFi DVR Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер

DEN 3400.00
-8 %
DEN 3696.00

Тековен

Купувачот мора да ги преземе како повеќе фотографии на ретровизор за нас за да потврдите. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако вашиот автомобил е врвот / Висок степен на конфигурација (со сите сензори се вклучени), можеби може да ги користат нашите таков автомобил DVR, ве молиме да ги преземе слики за нашата проверка и потврдите пред вашиот purchasement.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Политика На Враќање :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Сите објектот може да се врати за размена на само. Висок Конфигурација =луксузни тип, со вградена или light sensor . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.итн екстра fucntions Ниска Конфигурација =основен тип, без дополнителни functinos, само основните функции Спецификација за Производ : Сензор : Novatek NT9665 X, IMX322 се Прикаже : мобилен телефон стан врска/телефон дисплеј/Автомобил DVR Резолуција на екранот : 1080 P 1920*1080 P,30ftps 720p 1280*720 30 рамка/sec WVGA 848*480 30 рамка/sec VGA 640*480 30 рамка/sec Видео Агол : 170 степен широк агол на Снимање на Владата : Циклус за снимање на Видео Систем : PAL/NTSC Микрофон : Поддршка за Складирање : 2~32 GB, КЛАСА 6 погоре Моќ : ACC Батерија : Нема батеријата, повеќе безбедност, експлозија-доказ Menu (мени) Јазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн G-сензор : Поддршка за Движење Откривање на : Поддршка, автоматско снимање на видео кога автомобил се пресели или shaked по паркинг.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил DVR
OSD Language:
Собранието На Чекање:
Скриени Тип
Интерфејс:
WI-FI,Micro SD/ТФ
Специјални Функции:
Движење Откривање,Циклус на Снимање,во Реално Време Надзор,Другите,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Автоматски Баланс на Белата боја,Време и Датум Екран,Wifi Функција,Цикличното Снимањето,Микрофон,G-sensor
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 4
GPS logger:
Никој
Слики Сензор:
Sony IMX323
Екран На Допир:
No
Макс Надворешна Меморија:
32g
Оригиналниот Пакет:
Yes
Агол На Гледање:
170°
Траење На Батеријата:
Не Limiti
Батеријата:
Никој
Видео Формат:
MOV
Пиксели:
1200Mega
Рамки Во Секунда:
30
Бренд Име:
Liandlee
Екранот Размер:
Никој
Видео Кодот:
H. 264
Број На Леќи:
1
Чипсет Производител:
Novatek
Камерата Резолуција:
1920x1080
Големина На Дисплеј:
Како телефонот Големина

Слични понуди