Бесплатен Превозот електронска !!! CJMCU-ATTINY85-20PU НАТОПИ-8 pin НАТОПИ форма-фактор pluggable програмирање ATMEL Развој Одбор

Бесплатен Превозот електронска !!! CJMCU-ATTINY85-20PU НАТОПИ-8 pin НАТОПИ форма-фактор pluggable програмирање

DEN 139.00
-15 %
DEN 163.20

Тековен

Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена .
Опис На Производот
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!. тоа трае околу 15-30days.Драги пријатели, Добредојдовте на Нашата Продавница, Pls Уживаат во Шопинг Тука!!
Ние НЕ ќе обезбеди следење на број за нарачка (
ние ќе ги искористиме али испорака обичните (кина пост обичните мали packat Плус)
Ве молиме забелешка : Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,следење на информации само ќе се покажува во ред страница и не мора следење на број.ние ќе се реши што побрзо.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
Моќ Дисипација:
Нови
Тип:
тајмер
Примена:
Камерата
Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови

Слични понуди