UEKH-6 Висок квалитет на Ласерски Леќи , Phlx Ласерски линија леќа, 110 степен, на Чиста површина, Големина: 4X6X1.9mm, ПММА материјали

UEKH-6 Висок квалитет на Ласерски Леќи , Phlx Ласерски линија леќа, 110 степен, на Чиста површина, Големина:

DEN 1440.00

Тековен


Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа.
Услуги на клиентите :
1.
Плаќање :
1.9mm
Transmittance : 93.%
Материјали : ПММА
Боја : Транспарентна
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.
Функција :
Ласерски леќи
Температура : -30 до +90 степени
Површина : Чистење
Агол : 110 степен
Големина : 4 X6 X1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.
Повратни информации :
1. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.


Останатите карактеристики

Структура:
Plano-конвексни
Бренд Име:
Jarmay
Материјал:
Пластични
Обликот:
Aspheric
Употреба:
Оптички
Број На Модел На:
UEKH-6
Дијаметар:
6mm
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични понуди