10pcs Freemasonry Мајстори Brooch 17mm Метал Занает Masonic Квадратни и Компас со G Lapel Pin Тешко Глеѓ Тркалезна Форма Иглички Значка

10pcs Freemasonry Мајстори Brooch 17mm Метал Занает Masonic Квадратни и Компас со G Lapel Pin Тешко Глеѓ Тркалезна

DEN 1103.52

Тековен

Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн. ЗА КОРИСНИЧКИ ЦЕЛ, PLS НИ ИСПРАТИТЕ СКИЦИ и ФОТОГРАФИИ СО КОЛИЧИНИ ЗА НАС ПРОВЕРКА НАЈДОБРА ЦЕНА : -) Топло совети : 1. Ви благодариме : )
. Можете да ги пратите на вашите производи тука : www.
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ. Можете исто така да се консултирате со нас пред исплата.БЕЛЕШКИ : За оваа цел, ние нормално ги имаат во залиха. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ако е надвор од акциите, ние ќе го организира производството и нека u знаат во прв пат. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПОРАКА НИ СЕ ЗА ОНЛАЈН СЕРВИС КАКО WHATSAPP, SKYPE., кои барање за дополнителни трошоци. Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ. Ако цел е надвор од акциите, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа или да направи наплата или треба да го прошири превозот време за производство . Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни.


Останатите карактеристики

Тема:
Патриотизам
Стил:
Религиски
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
HigoRio
Модел:
yp060
Објектот:
Masonic lapel pin
Големина:
17mm

Слични понуди