5 Природни obsidian кварцен кристал СТАПЧЕ ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ.Бесплатен превозот

5 Природни obsidian кварцен кристал СТАПЧЕ ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ.Бесплатен превозот

DEN 815.52

Тековен

Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Воздухот превозот (Ер превозот трае околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3.поевтино и побрзо)
2. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 98g Должина 71-79mm Ширина 17-18mm Hight 13-14mm Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Јас сум подготвен да го реши секој проблем со моите клиенти.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари.


Останатите карактеристики

Тема:
Маскота
Бренд Име:
ganyi

Слични понуди