НОВ стил Риболов Мами bionic мамка Ласерски Прозрачна Mino Тешко мамка 6.5+1cm 7g Нуркање длабочина 0.8-1.5 М Симулација Намамат Риболовни средства

НОВ стил Риболов Мами bionic мамка Ласерски Прозрачна Mino Тешко мамка 6.5+1cm 7g Нуркање длабочина 0.8-1.5

DEN 191.04

Тековен


НОВ стил Риболов Мами bionic мамка Ласерски Прозрачна Mino Тешко мамка 6.5+1cm 7g Нуркање длабочина 0.8-1.5 М Симулација Намамат
Направен во CN Име :Mino noctilucence Големина:6.5 см .Депресија плоча -3cm Тежина:околу 7 g Нуркање Длабочина: 0.8-1.5 м Важат за :Костур . Snakehead . Стане warped устата риба .. Функција: 3 D очите се повеќе реални Донесе Напредна Ласерска технологија Површината постигнување на specular ниво се Донесе со Ултра високи рефлексивни го оценувате Angling повеќе лесно . keenness Treble куки Продорен моќ силна . Риболов рака со установата Што може да се направи што побрзо и полесно да го Фати пленот. Уживајте во жетвата радоста


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
MinoYM
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
yudeli

Слични понуди