прекрасна симпатична мечка ѕид налепници деца соба дома декор бебе туш лепило за детска соба

прекрасна симпатична мечка ѕид налепници деца соба дома декор бебе туш лепило за детска соба

DEN 131.00
-44 %
DEN 233.28

ТековенОстанатите карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
H17227
Ѕидот Налепници:
Се лепат на ѕидот
Големина:
50CM*70CM

Слични понуди