LINGYUE 1pcs Риболов Мами Lifelike Чудак мамка 10см/14g Тешко Мамки Вештачки Пластични Crankbait Wobblers Риболов Справи со 6# Куките

LINGYUE 1pcs Риболов Мами Lifelike Чудак мамка 10см/14g Тешко Мамки Вештачки Пластични Crankbait Wobblers Риболов

DEN 62.40

Тековен

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Чудак Должина : 10cm Тежина : 14g Боја : 5 Различни Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 1 buc намамат ( Добар квалитет )
сад$ 58.30 /парче us$ 35.40 /парче us$ 13.90 /парче us$ 14.00 /парче us$ 69.40 /парче us$ 59.70 /парче us$ 62.30 /парче us$ 73.90 /парче us$ 56.10 /парче us$ 46.50 /парче us$ 61.30 /парче us$ 62.80 /парче us$ 76.10 /парче us$ 55.60 /парче us$ 93.90 /парче


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LINGYUE
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Y101

Слични понуди