Mini USB Bluetooth V4.0 20 МИЛИОНИ 3Mbps Dongle Двоен Режим на Безжичен Адаптер Уред

Mini USB Bluetooth V4.0 20 МИЛИОНИ 3Mbps Dongle Двоен Режим на Безжичен Адаптер Уред

DEN 94.00
-4 %
DEN 98.40

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Bluetooth Стандард:
bluetooth 4.0
Модел:
bluetooth 4.0 адаптер
MPN:
bluetooth 4.0 адаптер
Земја/Регион на Производство:
Кина
Мрежно Поврзување:
bluetooth 4.0 адаптер
Тип:
bluetooth 4.0 адаптер
UPC:
не се применува

Слични понуди

W9812G6JH-6 TSOP
  • Обновено

W9812G6JH-6 TSOP

162.24 DEN 154.00

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F
  • Обновено

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F

71.04 DEN 68.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот...