3PCS Интересни ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Автомобил Прозорец Налепници НЕ МИ КАЖЕ КАКО ДА се НАПРАВИ МОЈАТА РАБОТА Повреда Писма Автомобил Налепница

3PCS Интересни ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Автомобил Прозорец Налепници НЕ МИ КАЖЕ КАКО ДА се НАПРАВИ МОЈАТА РАБОТА Повреда

DEN 367.00
-10 %
DEN 408.00

Тековен

ВИСТИНСКИ ПУКА. Она што го гледате е она што ќе добиете.
3 PCS Интересни ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Автомобил Прозорец Налепници НЕ МИ КАЖЕ КАКО ДА се НАПРАВИ МОЈАТА РАБОТА Повреда Писма Автомобил Налепница
ГОЛЕМИНА : 1pcs 12x9cm 2 парчиња 5.3x3cm
Детали :
Направени на квалитетот 3 M 610 материјал
Водоотпорен, ниту избледи, sunblock,рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.
Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.
Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и сл
Повеќе стил и трговија на големо цена се достапни, OEM наредби се добредојдени.
Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка за сите налепници во нашата продавница :
Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.
Рефлективна бела изгледа како sliver бела.
Неонски Серија (како што се Неонски жолта, неонски розова, неонски зелени итн) НЕ се рефлексивни.
PHOTOES :
Материјал ние ги користиме :
Инсталација :


Останатите карактеристики

Бренд Име:
DXYMOO
Налепница Сместување:
глава
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
Предупредување Марка
Име На Модел:
0711
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
3M
Стил:
Налепници за предупредување
Материјал:
рефлексивни 3m
Примена:
DIY

Слични понуди