OOTDTY Риболов Справи со Морето Риболов Кутија Кука Чудовишта со Шест Силна Риболов Куки Нови

OOTDTY Риболов Справи со Морето Риболов Кутија Кука Чудовишта со Шест Силна Риболов Куки Нови

DEN 27.00
-22 %
DEN 34.56

Тековен


Риболов Справи со Морето Риболов Кутија Кука Чудовишта со Шест Силна Риболов Куки Нови
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Едноставен дизајн, тоа е погодно да се користи. Морско Чудовиште со шест силна риболов куки. Кошница може да се отвори, тоа е лесно да се стави мамки. Материјал : Јаглероден Челик и пластика Кука број : 6 Облик : Сферични Кошница големина : 5.5 cm X 6.5 см / 2.17" * 2.56" (D * H) (приближно) Бои : Како што е прикажано на сликата Количина : 1pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Морски Чудовишта со 6 Куки x 1


Останатите карактеристики

Со Владетел или Не:
No
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Експлозија Кука
Позиција:
Океански Брод Риболов
Обликот:
Сферични
Материјал:
Јаглероден Челик
Материјал:
Јаглероден Челик и пластика
Кука Број:
6
Обликот:
Сферични
Кошница големина:
5.5 cm X 6.5 см / 2.17 * 2.56 (D * H) (приближно)
Бои:
како што е прикажано на сликата
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No

Слични понуди