OOTDTY Риболов Додатоци Дијамант Риболов Кука Брус Fishhook Острат Риболов Справи со Додаток Алатка

OOTDTY Риболов Додатоци Дијамант Риболов Кука Брус Fishhook Острат Риболов Справи со Додаток Алатка

DEN 81.00
-22 %
DEN 103.20

Тековен


Риболов Додатоци Дијамант Риболов Кука Брус Fishhook Острат Риболов Справи Со Додаток Алатка
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесна инсталација Двојно двострано за кука изостри Гума зафат се справи со Рака string Материјал : Дијамант, Гума Вкупна Должина : 103mm / 4.02"(приближно) Изостри Должина : 50mm / 1.95"(приближно) Ширина : 10.2 mm / 0.4"(приближно) Дебелина : 2mm / 0.078"(приближно) Боја : Сина Количина : 1 компјутер(Риба кука не е вклучен!) Answer : ___________________________ Note :
Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Кука Острилка x 1 (други додатоци демо на сликата не е вклучена.)


Останатите карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Лента
Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Езеро
Материјал:
Дијамант, Гума
Број На Модел На:
Кука Острилка 2S10418
Материјал:
боја:
Количина:

Слични понуди