Алуминиум Вертикална Лаптоп Стојат Држачот за MaCbook Air Про 13 Прилагодливи Десктоп, Лаптоп, Лаптоп Стојат Носители за MaCbook Air

Алуминиум Вертикална Лаптоп Стојат Држачот за MaCbook Air Про 13 Прилагодливи Десктоп, Лаптоп, Лаптоп Стојат

DEN 1126.00
-20 %
DEN 1407.36

Тековен

Алуминиум Вертикална Лаптоп Стојат Држачот за Ma Cbook Air Про 13 Прилагодливи Десктоп, Лаптоп, Лаптоп Стојат Носители за Ma Cbook Air
Опис на производот
Компатибилност
Компатибилен со преносни компјутери која се движи од 1.4 CM до 4,5 CM, Совршено дизајниран за Macbook Air, за Macbook Pro, за Microsoft Surface и повеќето преносни компјутери
1.Ова стои цврсто држи лаптоп во вертикална положба. Тоа го зголемува вашето биро простор и помага да се задржи вашата работна маса организирана и чисти, и се уште го прави вашиот лаптоп лесно достапен. Тоа е навистина одлична можност за било каков лаптоп да се задржи во место.
2.Прилично тешки така се чувствува квалитет и нема шанси да соборувањето завршена. Добро изградена од цврст алуминиум структура направи повеќе здрав и безбеден од дрвени застане.
3.Прилагодливи и Versatile Appropriate Алан за повикување за да ја прилагодите големина, може да се направи тоа совршено ширина за вашиот лаптоп, со што придонеле за 100% компатибилен за Macbook Pro/ Ретината/ Ер/ HUAWEI Matebook и Сите Лаптопи, дури и како bookend.
4.Стенд има стилски тенок профил со свиткани рабови кои ќе го подобрат својата елеганција и безбедност, нозете се rubberized па тоа ќе не нула вашата маса, и гумени внатре држи многу добро премногу.
5 Добро направени со висок квалитет метал направени од цврст алуминиум. Исто елоксирани песок експлозија и четкање на заби технологија како Macbook. Допир чувство и бојата е иста како и Macbook, дека не можеше да биде подобро за канцеларија на животната средина.


Останатите карактеристики

боја:
Сребро.
Бренд Име:
Kazerwa
Број На Модел На:
laptp стојат држачот за Macbook Air 13 Про 13 15
Материјал:
Метал
Функција:
полнач
Пакет:
No
Материјал:
Алуминиум
Функција:
Стојат и Прилагодливи
Одговара за 3:
За Леново Acer huawei Лаптоп, таблет носителот
Одговара за 2:
за Macbook Pro 15 a1707
ОДГОВАРА ЗА:
За Macbook Air 11 12
ела за 4:
За Macbook Air 13 Retian Про
Одговара за 1:
За Macbook Pro 13 A1706 1708 2016 Година

Слични понуди