20mm 30pcs Срцето Фото Рамка Locket Кутија,Месинг Бронза на Ѕвонење Pendant Европски стил Занает,Накит Наоѓање Pendant

20mm 30pcs Срцето Фото Рамка Locket Кутија,Месинг Бронза на Ѕвонење Pendant Европски стил Занает,Накит Наоѓање

DEN 777.00
-10 %
DEN 863.52

Тековен

торба -30.59 /торба -40.49 /торба -30.59 /торба -41.39 /торба -30.59 /торба -35.99 /торба -30.59 /торба


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Фото Locket Приврзоци
Бренд Име:
zhanwSP
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На :
фото рамка pendant
is_customized :
Yes

Слични понуди