Среќа е гледање тв емисии пријатели Кригла Кафе Млеко Керамичка Чаша Креативни DIY Подароци Дома Декор Чаши 11oz T1032

Среќа е гледање тв емисии пријатели Кригла Кафе Млеко Керамичка Чаша Креативни DIY Подароци Дома Декор Чаши

DEN 684.00
-5 %
DEN 720.00

ТековенОстанатите карактеристики

Капацитет:
301-400ml
Drinkware Тип:
Чаши
Стил:
Европа
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Спецификација:
1
Додатоци:
Со Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Handgrip
Бренд Име:
goolcase com
сертификација:
CIQ
Материјал:
Керамички

Слични понуди