Proleurre 1Pcs Јапонија Jerkbait Риболов Мами Добра Minnow pesca 13.5 CM 15.5 G Wobblers Модел на 3D риба очи Crankbait Тешко мамки

Proleurre 1Pcs Јапонија Jerkbait Риболов Мами Добра Minnow pesca 13.5 CM 15.5 G Wobblers Модел на 3D риба очи

DEN 160.00
-29 %
DEN 225.12

Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Бренд : Proleurre
Мамка Тип : Jerkbait-СП
Тежина : 13.5 cm/5.31 во
Должина : 15.5 g/0.546 оз
Опсег : 1.8 м
Очи : 3 D Риба очи
Материјал : Нов бренд ABS и Волфрам топки
Прстен : saltwater 2x силна Рамен прстен
Кука : Proleurre 2x силна trible
Бои : 8 различни бои
Пакет : OPP Вреќа
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Proleurre
Број На Модел На:
Про-493
Мамка Тип:
Jerkbait-СП
Тежина:
13.5cm/5.31in
Должина:
15.5g/0.546 oz
Опсег:
1.8 m
Очи:
3D риба очи
Материјал:
Новиот бренд ABS и Волфрам топка
прстен:
saltwater 2x силна Рамен прстен
кука:
Proleurre 2x силна trible
Бои:
8 различни бои
Пакет:
OPP вреќа

Слични понуди