18 20inch Едноставна барок бисер поставува студ обетки pendant ѓердан бела боја рамен круг Копчето монета вистински бисери сребро 925

18 20inch Едноставна барок бисер поставува студ обетки pendant ѓердан бела боја рамен круг Копчето монета вистински

DEN 1200.00

Тековен


1. ние се слика од себе .100% вистинско шоу
2. 100% 925 чисто сребро со бело злато platting ,100% алергија слободни
3. испорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потврди плаќање
4. Некои фотографии, направени таму може да биде некој надвор боја,ова е предизвикано од различни позадина, па ве молиме да не се грижат
ние ќе се обидеме да го избере најдобриот за вас
5. Тоа е Природно Слатководни Образован бисер и форма,од Zhuji град,zhejing Провинција,кина.
Нејзините рамна форма како монета
некои недостатоци на зад


Останатите карактеристики

Метална боја:
16inch, 18inch, 16inch
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
бисер
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
pendant+кука обетки+сребро синџир
Стил:
Тренди
Бренд Име:
облагородување кодот
Повод:
Партија
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
p20170717t2
Обликотшема:
монета
pandent бисер големина:
за 13.5 mm
Обетки Бисер Големина:
за 15mm
Бисер Форма:
монета или копчето форма
бисер квалитет:
некои недостатоци на зад
синџир:
925 Sterling silver(змија синџир)
бисер боја:
само бело
Синџир должина:
16inch,18 инчи,20inch

Слични понуди