Руската 24k Злато Банкноти Дома Декоративни Шарени Забелешка Пари 10 Рубљата Валута Сметка Забелешка Уметнички Занаети во Вредност Колекција 10pcs

Руската 24k Злато Банкноти Дома Декоративни Шарени Забелешка Пари 10 Рубљата Валута Сметка Забелешка Уметнички

DEN 389.00
-49 %
DEN 762.24

Тековен


Име : руската 24k Злато Банкноти Дома Декоративни Шарени Забелешка Пари 10 Рубљата Валута Сметка Забелешка Уметнички Занаети во Вредност Колекција 10pcs
Техника : Позлатен, Врежан
Големина : оригинална големина
Тежина : околу 7g/еез1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
AIBOULLY
Материјал:
Метал
Материјал:
Домашни МИЛЕНИЧИЊА со злато позлатен
Техника:
обложено
Регионален Функција:
Тајланд
Употреба:
дома колекционерски канцеларија уметност подарок
Стил:
Американскиот
Пакет:
секоја се одликува со пластични случај и opp вреќа
Големина:
Оригинална Големина

Слични понуди