2018 Нови Чудни Работи Дуксери мажи/жени Моден Стил Висок Квалитет Mens Суичери Чудни Работи Топла Јакна Облека

2018 Нови Чудни Работи Дуксери мажи/жени Моден Стил Висок Квалитет Mens Суичери Чудни Работи Топла Јакна Облека

DEN 518.00
-28 %
DEN 720.00

Тековен


Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ова е Азија големина, не се однесуваат на S/M/L едноставно.com/payment_method. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Ако не се задоволни облека квалитет,ве молиме контактирајте ме првите 4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Испрати назад предмети мора да рамките 7days од денот сте го добиле тоа
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/трансфер/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : http : //help. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако Облека Скршено,јас може да ви вратат сите пари 2. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
Топло прашува :
1. Ви благодариме!
Плаќање 1. Ве молиме бидете сигурни да го вклучите вашиот полно име, адреса детали, така што можете да добиете пакет успешно. Ако добиете облека не се задоволни(не се вклопуваат/не сакам тоа),може да се испрати назад до мене,јас може да ви вратат парите или брод да ви правото големина повторно,но превозот цена треба купувачот да плати 3.


Останатите карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
wangcangli
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Писмо
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
Чудни работи
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Пол:
Мажите и жените
Сезоната:
Пролет, есен зима
Тип На Објект:
Жените/Мажите јакна
За луѓето:
Мажи/Жени/Момчиња/Девојки
Тренерки Име:
Долг Ракав Pullover Дуксери

Слични понуди