Нов 216-0867030 216 0867030 BGA Чипсет

Нов 216-0867030 216 0867030 BGA Чипсет

DEN 815.52

ТековенОстанатите карактеристики

Број На Модел На:
216-0867030
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Слични понуди