PLstar Космосот животинско На жирафа се шета во џунглата маици Sweatshirt 3d Испечатени Мажи/Жени Tee Облека блузи големина S-5XL

PLstar Космосот животинско На жирафа се шета во џунглата маици Sweatshirt 3d Испечатени Мажи/Жени Tee Облека

DEN 497.00
-26 %
DEN 671.52

Тековен

ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : Предмет Тип : Мода Т кошули на Кратки Ракави Материјал : Полиестер, Spandex Деколте : O-necke Големина : S-M-L-XL-XXL-3 XL-4 XL-5 XL Стил : Мода/Неврзан/Harajuku Стил : Т кошули/Краток Ракав за човек/жена (Унисекс) Состојба : 100% Сосема Нов Сезона : Летни Место на потекло : Кина(копно) ПРОИЗВОД во БОЈА : Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, можеби има мали варијации на бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување.) Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме проверете ја големината на табелата.


Останатите карактеристики

Големина:
Asian size S, Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size XXL, Asian size XXXL, Asian size XXXXL, Asian size XXXXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Конвенционалните ракав
Материјал:
Полиестер,Spandex
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
PLstar Космосот
Стил:
Моден

Слични понуди