Наводнување 4 / 7mm Црево Endpipe 1/4 Цревото Крајот Конектор Градина Алатка Приклучок Адаптер Делови 50pcs

Наводнување 4 / 7mm Црево Endpipe 1/4 Цревото Крајот Конектор Градина Алатка Приклучок Адаптер Делови 50pcs

DEN 71.00
-14 %
DEN 83.04

Тековен

Наводнување 4 / 7mm Црево Endpipe 1/4 "Цревото Крајот Конектор Градина Алатка Приклучок Адаптер Делови опис : Боја : Црна материјал : пластични Големина : Погледнете фотографии За употреба со capillary црева, или 4 / 7mm цевка capillary црева Пакетот вклучува : 50 КОМПЈУТЕРИ Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение! -13.92 /метар Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.


Останатите карактеристики

Дијаметар:
1/4
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Стандард:
ANSI
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
4/7
Пластични Тип:
ABS
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Крајот Конектори
Име:
Црево крајот конектор
Тип:
Градина вода конектор
Материјал:
Пластични
Големина:
4 / 7mm hose 1/4 inch
Тежина:
24g
Количина:
50pcs

Слични понуди