Африкански чипка ткаенина 2018 висок квалитет чипка Најновите дизајн Rhinestones tulle чипка ткаенина Евтини африканските жени чипка ткаенина вино

Африкански чипка ткаенина 2018 висок квалитет чипка Најновите дизајн Rhinestones tulle чипка ткаенина Евтини

DEN 2261.00
-47 %
DEN 4266.24

Тековен

купувачот имаат одговорност да си дозволат на доход и/или должност задолжени од нивните земји, ако не е потребно. Тоа се дебели и цврсти,е врвот на модата во Нигерија Партија Фустан. Roen го прави повеќе од три-димензионални
ДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиенти
Конечно,њу џерси сега може исто така да обезбеди ЧИПКА ТКАЕНИНА за нашите почитувани клиенти.
Уживајте во вашата шопинг време во њу џерси ШОПИНГ БАЗА
Производ Descripstion
Еве ги деталите за чипка ткаенини :
Објектот е во парк и се подготвени да брод
Состојба : нова и unworn
Материјал : 100% Сомот
Ширина : 55"
Дизајн : Африкански дизајн
Материјал : voile ткаенина
Тежина : околу 2kilogram/5yards
Пакување : 5 дворови/парче,15 метри/пакет
Боја : мулти-боја како што е прикажано на фотографиите
Производи покажува :
Вистинска боја на материјалот може да биде малку поинаков од слики поради shootin Бесплатен Превозот за 5 Метри !! До 2015 Најновите Модни француска Чипка со
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект. Овој вид на чипка е Roen, се Чувствува повеќе comforatble.Земете добар поглед и ве уверуваме дека ќе најдете нешто што ви интересира тука.Ако има потреба од секоја промена,ве молиме да се напомене таму. Сите предмети се бесплатен превозот од DHL,fedex,можете да добиете на стоки само во рок од 3-7 работни дена,се надеваме дека сите thie клиентот може да се добие на стоки во прв пат. Клиентот треба да го потврдат на испорака на информации кога цел,причина ние испрати стоката според деталите кои ќе го напушти во aliexress. Повратни информации Вашите повратни информации е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација:
Монистра
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
51/52inch
Број На Модел На:
дп jk ts
Техника:
Хеклани
Повод:
Африкански Модни Облека за Повод,Свадба,забава итн
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Употреба:
Облека,Фустан,Жените се Облекуваат,Нигерија фустан,Партија облечи,Свадба се облекуваат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
Ployester, Organza, Француска Чипка
време на испорака:
3-5 работен ден
Функција:
Чипка Свадба Фустани
is_customized:
Yes

Слични понуди