Новиот Машки Памук Маица Традиционален Кинески Мажите Грб Облека Кунг Фу Таи Чи Униформа Есен Пролет Долг Ракав Јакна за Човекот

Новиот Машки Памук Маица Традиционален Кинески Мажите Грб Облека Кунг Фу Таи Чи Униформа Есен Пролет Долг Ракав

DEN 850.00
-30 %
DEN 1213.44

Тековен


[xlmodel]-[custom]-[45804]
[xlmodel]-[custom]-[45804]
[xlmodel]-[custom]-[45804]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Големина на Табелата
Поддршка на Мало / трговија на Големо и Dropshipping
Трговија на големо Детали(како што се бои,парчиња) ве молиме контактирајте со нас!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[45805]
[xlmodel]-[custom]-[8888] По Продажба на Услуги


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
YZYOUTHZING
Облека Должина:
Редовни
Стил:
кинески стил
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Двојно Гради
Обвивка Материјал:
Памук
Дебелина:
Тенка
Тип:
Широк-waisted
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Копче
Број На Модел На:
sg14
Материјал:
Памук,Полиестер
Монтажни Дел:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
како се покаже слика
Големина:
M L Xl XXL 3XL 4XL
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Боја Стил:
Природна Боја
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Тип:
Camisa Blusas

Слични понуди