Маслото Репродукција на лен платно,bibemus-каменолом-1898 година-1 од павле Cezanne ,Бесплатен Превозот ,Музеј квалитет, рачно изработени

Маслото Репродукција на лен платно,bibemus-каменолом-1898 година-1 од павле Cezanne ,Бесплатен Превозот ,Музеј

DEN 2832.00
-20 %
DEN 3540.00

Тековен


100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка. Како и сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден. Некои Земјата треба да се додаде мала количина. ако е така ,ве молиме да се плаќаат увозни давачки во согласност со нивните барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Museam Квалитет, 100% рачно изработени на Лен Платно со увоз на нафта
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. Ве молиме проверете превозот детали. тоа е важно за меѓународен бизнис.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо), исто Така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. ако не ви се допаѓа, ве молиме ги споделите со нас големина сакате ,ние ќе го направи како вашето барање.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана. Ви благодариме!
Добра Услуга :
100% спаси купи guarentee,Ако не сте задоволни со сликата за било која причина, можете да го вратите во рок од 14days со 100% moneyback,треба само да се плати за враќање поштарина
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
PC035
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
AllSource
Техника:
Рачно Насликани
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични понуди