НОВИ 1Pc 22x13mm Магнетни Clasps Со Срцето Кристал Рагби Накит Додатоци

НОВИ 1Pc 22x13mm Магнетни Clasps Со Срцето Кристал Рагби Накит Додатоци

DEN 108.00
-20 %
DEN 135.36

Тековен

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Лесно да се зацврсти вашата ѓердан синџири со овие магнетни clasps Совршен за конвертирање досаден ѓердан clasps во едноставен магнетски затворач. DIY додатоци за ѓердани, нараквици и други накит одлуки. Обложено со злато, во површина, тешко и издржливи. Спецификација : Материјал : Кристал+Бакар Боја : Како на сликата прикажани Големина : 22x13mm/0.87x0.51"(Приближно) Форма : Рагби Количина : 1pc 4 Pc Топло прашува : 1.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 2.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Магнетни Clasps само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува :  Магнетски Затворач x 1 (без мало пакет)


Останатите карактеристики

Бренд Име:
JAVRICK
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
E15E
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Бакар
Обликотшема:
како се покаже слика
Функција:
Декорација

Слични понуди