10 компјутери моторните топката вентил 3/4 NPT, DN20, 2 пат 12VDC CR04, од нерѓосувачки челик со електричен вентил

10 компјутери моторните топката вентил 3/4 NPT, DN20, 2 пат 12VDC CR04, од нерѓосувачки челик со електричен

DEN 11286.00
-5 %
DEN 11879.52

Тековен

Плови топката дизајн, нема истекување, повеќето погодна за тешки нечистотија и долго време нема акција.Smart форма, се Изврши сигурно, големи излезен вртежен момент, додека 50000-100000 пати.Хемиски процес 4. Висока заштита класа, може да биде работено во влажни услови. Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме. мулти-angelassembling,погодност за сите видови на барања.
За нас
· Добредојдовте на нашата продавница. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение.Условите кои електромагнетниот вентил не може да се работеше.
· Купувачот, како што е на увозникот, е одговорен за плаќање на царина цена или поврзани со ДАНОКОТ. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Испорака детали
· Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници).Мала опрема за автоматска контрола 5. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Вентил тело : не 'рѓосувачки челик 304 Тема големина : 3/4" NPT , DN20, 12 VDC 2 начин CR04 Примена : 1.За третман на вода 3. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо. Под притисок помеѓу 1 Mpa и 2 Mpa, работната тековни е само 45m A да 100m A (тоа зависи од различен тип) 5). Ние сме задоволни да работат со вас!
Контактирајте со нас
· Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака.Замена на електромагнетниот вентил, особено кога електромагнетниот не можат да работат сигурно Карактеристики : 1). Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш.


Останатите карактеристики

Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Бренд Име:
misure
Број На Модел На:
MS-MV-2-20-NSS-12V-R04-10
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
вентил 3/4 NPT, DN20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди