Myslc Печатени Покритие за Perfeo 7919/7909-IPS 7.85 инчен Таблет Печатени СТП Кожа Случај

Myslc Печатени Покритие за Perfeo 7919/7909-IPS 7.85 инчен Таблет Печатени СТП Кожа Случај

DEN 335.04

Тековен


Пријателски потсетник
1. Тоа одговара за таблет димензии : должина од 15-21cm ПОКРАЈ ширина 8-14cm.(Се мери со рака,не може да биде мала разлика, за вашите купувачи информации само)
2. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
3. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
4. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
5. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел
по се стави производот во пакет ,тоа ќе се допаѓа ова


Останатите карактеристики

Стил:
Моден
Ширина:
14.5cm
Модел Компатибилност:
за Perfeo 7919/7909-IPS 7.85
Материјал:
PU
Пакет:
No
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Број На Модел На:
XW1801260070CLC
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
Универзална
Должина:
21.4cm
Шаблон Тип:
Печати
Апликацијата Лаптоп Големина:
7

Слични понуди