За JAGUAR S-TYPE СУПЕР VANDEN Кислород Lamda Сензор LNE1682BB C2C7360 C2S38497 C2C25956 C2C1238 LNE1682BC C2C8442 065500-4961

За JAGUAR S-TYPE СУПЕР VANDEN Кислород Lamda Сензор LNE1682BB C2C7360 C2S38497 C2C25956 C2C1238 LNE1682BC C2C8442

DEN 554.00
-32 %
DEN 815.52

Тековен


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________


Останатите карактеристики

Чувствителност:
LNE1682BB
Повторливост:
LNE1682BB
Тип:
Вид Греење
линеарна:
LNE1682BB
Hysteresis:
LNE1682BB
Бренд Име:
PABOKAY
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
LNE1682BB
Резолуција:
LNE1682BB
PABOKAY:
OS00004

Слични понуди