Висок Квалитет 38mm Алуминиумска Цевка Шангри-ла Ролери Ролетни за голема Големина Нордиските Стил Windows Сенка за дневна соба Стандардна Големина

Висок Квалитет 38mm Алуминиумска Цевка Шангри-ла Ролери Ролетни за голема Големина Нордиските Стил Windows

DEN 2540.64

Тековен

М aximum големина : Max Width 250cm.
Ако сакате да се купи прилагодена големина, ве молиме .
Договорот Шангри-ла Ролери Ролетни : 1. Ви благодариме!
3. Вклучува : headrails и монтажа hardwares. Две инсталација методи : Таванот планината & Ѕид , брзо и лесно да го направите тоа сами, инсталација 6.
Answer : ___________________________ Note :
1.
Висок Квалитет 38mm Алуминиумска Цевка Шангри-ла Ролери Ролетни за голема Големина Нордиските Стил Windows Сенка за дневна соба Стандардна Големина
Высокое качество 38 мм алюминиевая трубка Шангри-ла Ролери Жалюзи для большого размера Скандинавский стиль Шторы для гостиной Стандартный размер
Persianas del rodillo del Шангри-ла del tubo де aluminio де ла алта calidad 38m м para la sombra гранде де Windows del estilo nórdico del tamaño para el tamaño estándar де ла sala де estar
Answer : ___________________________ NOTE : Нашата Цена само се вклучени производ, цена ,Не се вклучени било данок или прилагодено царинење надомест кој беше обвинет од страна на вашата земја, и купувачот ќе има обврска да плати за дополнителни даноци во тој случај . Ако цел, што значи дека можете да го прифатат она што рековме погоре.
И вашата 5 ѕвезди фалат ★ ★ ★ ★ ★ е важно за нас. Договорот систем : Врвен Квалитет Тешки 38mm алу цевка, силен механизам за сила и издржливост. И цел ќе бидат испратени преку е-пакет, Кина регистрирани
mail, Aliexpress стандард, Fedex, DHL,EMS ,итн.
Превозот :
Ние обично бродот на нарачка во рок од 36 часа по уплатата. Ако сакате да ја додадете мотор , ве молиме . Совршен за салата,купатило,кујна,училиште, болница,стоковна,сите различни јавни места.54 см ,ние ќе произведуваат производи во сантиметар, па ве молиме да ни кажете големина во cm. Ние само можеме да им понуди на слепи која ширина вклучувајќи пакет е помалку од 150cm во Русија .


Останатите карактеристики

Големина:
W45xH180cm, W60xH180cm, W80xH180cm, W90xH180cm, W100xH180cm, W120xH180cm, W130xH180cm, W140xH180cm, W160xH180cm, W170xH180cm, W180xH180cm, W190xH180cm, W200xH180cm, W210xH180cm, W220xH180cm
Број На Модел На:
CRT-SL-Стандард
Инсталација Тип:
Страна Инсталација,Таванот Инсталација,Надворешните Инсталација,Изградена-во
Материјал:
Ткаенини
Применливи Прозорец Тип:
Oriel Прозорецот
Шема:
Вертикална
Лист Големина:
Широк Нож
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот и Долниот Biparting Отвори
Формат:
Мушка Јаже
Стил:
Slat
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SCHRLING
Техника:
Обична
Тип:
Ролери Нијанси

Слични понуди