Пакет на 1pcs Јапонски Сад Рака-насликани Ориз Супа Сад Креативни Керамички Садови Underglaze

Пакет на 1pcs Јапонски Сад Рака-насликани Ориз Супа Сад Креативни Керамички Садови Underglaze

DEN 666.00
-7 %
DEN 716.16

ТековенОстанатите карактеристики

Дијаметар:
5.5 инчен
Dinnerware Тип:
Чинии
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Техника:
Под стаклен
Производство:
Еден
Функција:
Еко-Пријателски
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Капацитет:
Керамички Тип:
грнчарството
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
GuMiGD

Слични понуди