1 Парови Teardrop Златни Обетки Кристал го Отвори Кристал Монистра Капка Earring рачно изработени Накит ER02

1 Парови Teardrop Златни Обетки Кристал го Отвори Кристал Монистра Капка Earring рачно изработени Накит ER02

DEN 518.00
-10 %
DEN 576.00

Тековен


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Кристал Циркон Отвори, Сребрена / Злато Позлатен Студ
Големина : Приближно 15 -16mm * 39 -41mm, 14mm Студ Лежиште, ( како референца )
Облик : Пад форма
Кристал Боја : види слика
Количина : 1 парови
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUSTWELL
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Плоштад
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ER02
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар

Слични понуди