JSM 200Pcs/многу Нерѓосувачки Челик Круг, Овал ДВОЈНО Сплит Прстен Риболов Справи со Конектори двојно јамка 4mm-10мм

JSM 200Pcs/многу Нерѓосувачки Челик Круг, Овал ДВОЈНО Сплит Прстен Риболов Справи со Конектори двојно јамка

DEN 294.00
-48 %
DEN 564.48

Тековен

ве молиме да ни даде Пет ѕвезди и позитивни повратните информации. Повратни информации. Ви благодариме за вашето разбирање.


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов
Род Должина:
2.4 m
Со Backrest или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Со Стигнале Нога или Не:
No
Риболов Прачка Категорија:
Брод/Сплав Род
Бренд Име:
JSHANMEI
Број На Модел На:
двоен прстен за тешко риболов намамат
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди