JUJIA 6 бои oorbellen Капка Dangle Изјава крстот Обетки за Жените Антички oorbellen Накит За Жените

JUJIA 6 бои oorbellen Капка Dangle Изјава крстот Обетки за Жените Антички oorbellen Накит За Жените

DEN 171.00
-6 %
DEN 182.40

Тековен


dianxiaobao_1
JUJIA Етничка Бохемија Tassel Капка Dangle Изјава цвет со дополнителните Обетки за Жените Антички Pendant Бренд за Накит За Womendianxiaobao_2 JUJIA Етничка Бохемија Tassel Капка Dangle Изјава цвет со дополнителните Обетки за Жените Антички Pendant Бренд за Накит За Жените JUJIA 6 бои oorbellen Капка Dangle Изјава крстот Обетки за Жените Антички oorbellen Накит За Womenoorbellen
JUJIA 2017 Етничка Бохемија Tassel Капка Dangle Изјава Обетки за Жените Антички-позлатени Pendant Бренд за Накит За Жените


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
is_customized:
No
Бренд Име:
JUJIA
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
oorbellen обетки
техника nology:
моден обетки
Процесот:
Студ Обетки
Изработка:
Капка Обетки
Qua lity:
обетки за жени
планирам:
dangle обетки
про ject:
oorbellen
ptan:
бренд обетки
дизајн:
oorbellen
excog itation:
обетки трговија на големо
exo / loit:
Кристал Earring

Слични понуди