20PCS Рокер Панел & Браник Fascia Клип го Замени 55156429-АА Случај За Chrysler За Џип Слобода

20PCS Рокер Панел & Браник Fascia Клип го Замени 55156429-АА Случај За Chrysler За Џип Слобода

DEN 225.00
-15 %
DEN 264.00

Тековен


Состојба : Нова
• Материјал : Црна Најлон
• Врвот на Главата Големина : 1/2" x 1-3/16" (12.8 мм x 31mm)
• Матични Должина : 27/32" (21.8 mm)
• Ве молиме Потврдете Големината пред Купување
• Одговара За За Chrysler 2002-На
• Одговара За Слобода 2002-На
• Заменува 55156429-АА


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
0.06kg
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
GZCHX2010

Слични понуди