Новина Полжав во Облик на Керамички Метална Врата Копчиња за Кујнски Мебел Гардероба Кабинет Фиока Салон Плакарот се Справува Повлекува

Новина Полжав во Облик на Керамички Метална Врата Копчиња за Кујнски Мебел Гардероба Кабинет Фиока Салон Плакарот

DEN 111.36

Тековен


Опис : - Прекрасна полжав форма дизајнот е модерен и едноставен, покажуваат Европа гроздобер стил
- Направени од керамички и цинк легура материјал, издржлив и корисни
- А knob со завртка, лесно да го инсталирате
- Совршени за фиока, кабинет, ковчегот, гардероба,салон, отпадоци, врата и други мебел
- Шик дизајн да liven до досадна кујна, се донесе нов живот на старите мебел, веднаш да ги красат и обновување на вашиот дом
Спецификација : - Материјал : Керамички+Цинк Легура
Големина( Lx Hx W) : Прибл. 4.2x2.7x2.7cm/ 1.65x1.06x1.06inch
- Завртки должина : Околу.25мм/ 0.98 инчен
- Обликот : Полжав
Пакетот Вклучува : 1 Piece Керамички се Повлече Справи со 1 Piece Завртка
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат На бои може да биде различен за различни екранот, ве молиме да се разбере


Останатите карактеристики

DIY Материјали:
Водовод
Материјал:
Керамички
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
AL01051202
is_customized:
Yes
Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
Baoblaze

Слични понуди