2018 Жените Мода Ruched Pleated Сечење На Врвот Секси Bustier Tees Feamle Резервоарот На Врвот Солидна Лак Вратоврска Chiffon Camis Streetwear Цевка На Врвот

2018 Жените Мода Ruched Pleated Сечење На Врвот Секси Bustier Tees Feamle Резервоарот На Врвот Солидна Лак

DEN 378.00
-15 %
DEN 444.48

Тековен

Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки.
Плаќање 1.Преку овие начини, што можете да го добиете објект во рамките на околу 5-7 дена.Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, e Packet,стигнат до повеќето земји во рок од 15 до 35 бизнис дена.Солидна Лак Вратоврска Chiffon Camis Streetwear Цевка на Врвот на Жените Мода Ruched Pleated Сечење на Врвот Секси Bustier Tees Feamle Резервоарот на Врвот Описи : 100% сосема нов и висок квалитет! Погоден за носење на внатрешен или outwear во пролет, лето, есен
Карактеристики : Предмет тип : Рамо врзани shirred врвот Главен материјал : полиестер Боја : како слики покаже Големина : S, M, L Пакет, Вклучувајќи : 1 Парче Gamis Информации : 1.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да ги задоволи .Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт. Таму може да биде 1-3 см неточност, поради прирачник за мерење.Ali Express поддржува Виза, Boleto, Master Card, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, Webmoney, QIWI и преведување преку банките. Ние ќе го цениме вашето разбирање.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Блузи Тип:
Camis
Број На Модел На:
AA01129
Декорација:
Ruched
Облека Должина:
Краток
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер
боја:
Во Жолта Боја/Бела/Црвена/Црна/Розова
Големина:
S/M/L
Сезоната:
Пролет / лето / есен
Пакет:
Висок Квалитет на Врвот + OPP вреќа
цевка на врвот:
исклучување на рамо
chiffon врвот:
жените резервоарот врвот
жените основни:
МОРА ДА СЕ

Слични понуди